| Customization: | Available |
|---|---|
| Condition: | New |
| Customized: | Customized |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Capacity | 20-135pcs/min |
| Product weight range | 20-300g/pcs |
| Crust&filling ratio | 2:8-8:2 |
| Power supply | 110-220V 50-60hz |
| Power consume | 1.7 kw |
| Weight | 340 kg |
| Machine size | 1.8x1x1.64(m) |
| Packing size | 1.0x1.58x1.7m=2.6CBM |
4. Company Certificate:
