| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Free Technical Support and Accessories |
| Warranty: | 2 Years |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HT-TTZ1 |
| Power | 1.4kw |
| Voltage | 220V |
| Dimension | 1100*640*730mm |
| Weight | 45kg |


